ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

کاربران گرامی توجه داشته باشید، کلیه قوانین و مراحلِ خرید در فروشگاه اینترنتی صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کنندگان است که مصرف کننده متعاقبا موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در آینده اصلاحات و تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ایجاد شود، در همین صفحه به روز رسانی و منتشر می شود. بنابراین شما توافق می‏‌کنید، استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
مطالب مندرج:
• ثبت، پردازش و ارسال سفارش
• مهلت تست 7 روزه در صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر)
• هفت روز ضمانت بازگشت کالا
• خسارت در هنگام حمل و نقل
• به دو روش درخواست خود را به خدمات پس از فروش اطلاع دهید
• نحوه بازگشت کالا
• محاسبه هزینه ارسال در صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر)
• نحوه ی رسیدگی به در خواست مشتری پس از دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش
• حریم خصوصی


ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) به مشتریان خود امکان ثبت سفارش درهر ۷ روز هفته و به صورت شبانه روزی را می‌‏دهد.
روز کاری به معنی روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته، بجزتعطیلات رسمی در ایران است؛ بنابراین کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات، پردازش می‌‏شوند.

وضعیت کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) از طریق پیام کوتاه، اطلاع رسانی و در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری به پایان برسد؛ حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش، برای صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) محفوظ است، مشتری نیز می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری را پردازش و ارسال نماید. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

همچنین، امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که مبلغ آنها بیشتر از صد میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.


مهلت تست 7 روزه در صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر)
کالاهایی که عبارت ” 7 روز مهلت تست” در صفحه کالا، به هنگام خرید از سایت درج شده باشد. تا هفت روز از تاریخ تحویل، دارای فرصت تست می باشند و هرگونه نقص فنی در دستگاه ها شامل سرویس تعویض می‌باشد و ایراد مطروحه توسط مشتری، از طریق کارشناسان خدمات پس از فروش صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) کنترل و بررسی می شود. در صورت تایید وجود نقص فنی، به انتخاب مشتری یا کالای مشابه مجددا ارسال و یا وجه پرداختی مسترد خواهد شد.
آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود .


*نکته در صورتی که کالای برگشتی در شرایط بسته بندی اولیه دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا از حالت تعویض خارج میشود.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) به اتمام برسد و امکان تعویض کالای آسیب دیده نباشد، صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید.
*نکته نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.


هفت روز ضمانت بازگشت کالا
مشتری می تواند ظرف مدت هفت روز کاری اقدام به انصراف از خرید خود نماید، مشروط به اینکه:
کالای خریداری شده باز نشده و پلمپ باشد.
هزینه باز پس فرستادن کالا برعهده خریداراست.
نظر به انتخاب روش تحویل کالا توسط مشتری، زمان آغاز هفت روز کاری برای انصراف از خرید، از زمان تحویل کالا به کالا رسان می‌باشد.

چناچه کالای خریداری شده توسط مشتری با کالای ارسال شده توسط شرکت از نظر(جنس، برند، رنگ) متفاوت باشد مشتری باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا از کالا رسان، کالا را باتوجه به شرایط ذیل به شرکت عودت نماید:
هزینه عودت کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

زمان محاسبه عودت کالا در فرض فوق ازسوی مشتری، تاریخ مندرج در قبض تحویل کالا به کالا رسان خواهد بود.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

از آنجا که صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) یک وب‌ سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
ملاک مغایرت موارد مندرج در جدول مشخصات فنی می باشد.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
شرایط استرداد وجه
جهت استرداد وجه کالای خریداری شده به مشتری میبایست در بخش تماس با ما سایت، موضوع پیام را درخواست لغو سفارش و استرداد وجه انتخاب کرده سپس شماره سفارش موردنظر را وارد کند و در قسمت متن پیام یک شماره شبا با نام کامل صاحب حساب ثبت کرده تا وجه مورد نظر بعد از 24 ساعت به حساب مشتری واریز شود.
خسارت در هنگام حمل و نقل:
خریدار مکلف است بلافاصله پس از در یافت کالا، اقدام به بازگشایی کالای خریداری شده از بسته یا پاکت و غیره در مقابل کالارسان نماید. چنانچه کالای خریداری شده دارای عیوب ظاهری مانند شکستگی، ترک خوردگی، زدگی وغیره، باشد؛ خریدار می تواند از تحویل کالا اجتناب کند. در غیر اینصورت، تحویل کالا توسط کالا رسان به خریدار، به منزله تایید صحت و سلامت فیزیکی کالا بوده و شرکت ادعای بعدی خریدار در این خصوص را نمی‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.
به دو روش درخواست خود را به خدمات پس از فروش اطلاع دهید:
روش اول: با شماره تلفن های ثابت شرکت تماس بگیرید.
روش دوم: پیام خود را در صفحه “تماس با ما” ارسال کنید.
توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.
نحوه بازگشت کالا:
از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ، جداً خودداری کنید.
کالا برای بازگشت، باید داخل جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.
حتما قبل از تحویل کالا به ارسال کننده از 6 جهت و در پس زمینه سفید، از محصول و بسته بندی عکس بگیرید و نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز برای کارشناسان این مجموعه ارسال نمایید.

اگر کالا به علت مغایرت یا خرابی با روش های پست یا تیپاکس ارسال ‌شود می‌بایست حتما فرم درخواست بیمه توسط ارسال کننده تکمیل شود. در غیر اینصورت جهت ارسال کالا به دلایلی مثل انصراف از خرید و استفاده از مهلت تست 7 روزه قویا توصیه می‌گردد، کالا بصورت بیمه دار ارسال شود چرا که ملاک کارشناسان صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) تحویل سالم کالا از مامور ارسال است.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).
از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) تماس بگیرید.
از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید.
بسته خود را به آدرسمندرج در منوی “تماس با ما” ارسال کنید.

پس از دریافت و پذیرش کالا توسط صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 24 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
خواهشمند است قبل از درخواست مرجوع، تعمیر و یا تعویض، حتما تمامی شرایط و الزامات به دقت مطالعه گردد.
محاسبه هزینه ارسال در صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر)
اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) برسد، هزینه‌های ارسال به عهده صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) است.
برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به شرکت صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ارسال شود.
در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.


نحوه ی رسیدگی به در خواست مشتری پس از دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش:
کارشناسان خدمات پس از فروش صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ، ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب ‌دیدگی توسط کارشناسان صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.


لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.


اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.
پس از دریافت و پذیرش کالا توسط صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

کارشناسان فنی خدمات پس از فروش برای محصولات، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه‌های ابلاغ شده توسط شرکت‌های تولید کننده و یا نمایندگی‌های مجاز محصولات و کالاهای ارائه شده در سایت صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) هستند، لذا علیرغم تصور آن‌که کالا (حتی برای ایرادهای خیلی آشکار) می‌تواند خیلی سریع انجام شود، ولی در عمل رعایت رویه‌های زمان‌بر است و در مواردی نیاز به هماهنگی با نمایندگی‌های مجاز آن کالا دارد.

به همین علت زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا به طور میانگین 48 ساعت کاری در نظر گرفته شده است، ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت و کارشناسی را افزایش داده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد.

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) است.


حریم خصوصی:
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) را در پروفایل خود لغو کنند.
صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) ممکن است نقد و نظرات ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد. صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده خواهد نمود.

صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) متعهد می‌شود که تمامی اطلاعات ارائه شده توسط کاربر را محترم شناخته و محرمانه محفوظ دارد و تنها در صورت استفاده غیر مجاز و غیر قانونی و با ارائه حکم قضایی می‌تواند اطلاعات را به نهاد ثالث ذیربط، ذی صلاح ارائه دهد.

خریدار، مسئول حفظ و نگهداری از اطلاعات کارت و حساب بانکی خود بوده و صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) تصرفی در اطلاعات کاربر یا ذخیره سازی آن نداشته و قادر به رصد و ذخیره سازی اطلاعات بانکی کاربر نیز نمی‌باشد صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) به صراحت حق هرگونه سوء استفاده از کارت و حساب بانکی کاربر را رد می‌نماید و تمامی مسئولیت های حفظ و نگهداری ازرمز عبور و اطلاعات شخصی وحساب بانکی به عهده کاربر می‌باشد.

صنایع نوین اندیش سهند آرام (بویر لیزر) برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمامی تلاش و نیروی خود رابه کار گرفته و همواره سعی براین دارد که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.