ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

مزایای محصول

TP و PRO

مزایای محصول PRO

پس از گذشت 4 سال تحقیق و بررسی در سری PRO تیوب لیزر های بویر، لوله لیزر شیشه ای CO2 را ارتقا داده ایم و به نسل 3 رساندیم همچنین در این نسل پیچ های تنظیم در هر دو انتهای لوله را حذف کردیم.

فناوری ساخت جدید تیوب لیزر سری PRO برای اتصال مستقیم قطعات فلزی و قطعات شیشه ای به یکدیگر استفاده می شود. این فناوری جدید باعث پایداری بالا در لوله های لیزر سری PRO می شود.

لنزهای به کار رفته در تیوب لیزر PRO با مواد رادیواکتیو پیشرفته پوشش داده شده و از کیفیت عالی برخوردار است و همچنین گازهای تشکیل دهنده در داخل تیوب بسیار با کیفیت بوده که در نهایت باعث به وجود امدن پرتوهایی با قطر بسیار کم میشود.

با افزایش و تشدید نور و همچنین کیفیت پرتوهای خارج شده میزان قدرت را افزایش داده ایم و انرژی این پرتوها بیش از 95% میباشد .

تیوب‌های سری PRO با کیفیتی بی نظیر و دقتی بالا در برش و حکاکی به شما کمک می‌کند تا به نتیجه دلخواه در تولید محصولاتتان برسید. تیوب لیزر PRO برای استفاده در زمینه های برش ،حکاکی و علامت گذاری غیر فلزات مناسب است و در زمینه های چون صنایع دستی ، صنایع پوشاک و نساجی ،صنعت چرم و کیف و کفش و تابلوسازی و تبلیغات میتوان از ان استفاده کرد .

کیفیت بالا و کارایی عالی و قیمت بسیار مناسب تیوب سری PRO موجب جاگزینی این محصول با دیگر محصولات مشابه خارجی آن شده است.

تیوب لیزر PRO بویر دارای 45 روز گارانتی تعویض و 180 روز گارانتی عدم افت توان تیوب از زمان تحویل است.

مزایای محصول TP

در این سری از تیوب های بویر ما در شرکت نوین اندیش پس از 4 سال پژوهش و بررسی در سری TP لوله شیشه ای این محصول را پیشرفت داده ایم و به نسل سوم رسانده ایم و همینطور هر پیچ در انتهای لوله را حذف کردیم .

تکنولوژی ساخت جدید تیوب لیزر سری TP برای متصل شدن مستقیم فلز به شیشه می باشد . این تکنولوژی جدید باعث پایداری هر چه بیشتر در لوله های لیزر سری TP می شود.

لنزهای استفاده شده در تیوب لیزر TP با مواد رادیواکتیو پیشرفته پوشیده شده است و کیفیت بسیار بالایی را دارا میباشد و همینطور گازهای تشکیل دهنده در داخل تیوب از کیفیت بالایی برخوردار است که نتیجه آن تولید پرتوهایی با قطر بسیار کم میباشد. پرتوهای خارج شده درون لوله شیشه ای که در حرکت هستند دارای انرژی بالایی در حدود 95% میباشند که باعث افزایش توان میشود و در نتیجه کیفیت در حکاکی را افزایش میدهد.

تیوب لیزرهای سری TP با کیفیت بسیار زیاد و دقت بی نظیری که در برش و حکاکی دارد بهترین کیفیت را به شما ارائه خواهد داد. از تیوب لیزر TP میتوان در برش و حکاکی بر روی غیر فلزات استفاده کرد. از این تیوب میتوان در صنایع مختلف همچون برش و حکاکی انواع چرم، نساجی و پوشاک، برش های انواع چوب، MDF، پلکسی و تابلوسازی و… استفاده کرد.

کیفیت بالا و کارایی عالی در برش و حکاکی و همچنین قیمت بسیار مناسب تیوب سری PRO موجب جاگزینی این محصول با دیگر محصولات مشابه خارجی آن شده است.

تیوب لیزر TP بویر با 1 ماه و 15 روز گارانتی تعویض و پس از ان با 6 ماه گارانتی عدم افت توان به شما خریداران گرامی ارائه می‌شود.