زبان و کشور خود را انتخاب کنید

درباره ما

درباره ما

واحد تحقیقات شرکت صنایع نوین اندیش با درک نیاز روزافزون صنعت کشور به سیستم ها ي پیشرفته تولیدی، همچنین محدودیت هاي موجود از نظر قیمت و واردات تکنولوژی هاي فوق الذکر، اقدام به اجراي پروژه هاي تحقيقاتي جهت توليد سيستم هاي برش ليزري با توان هاي متوسط و بالا و نیز دستگاه های حکاکي ليزري نموده است. این شرکت از سال 88 فعالیت خود را با تحقیق و تولید دستگاه های برش و حکاکی لیزر آغاز نمود و در طول فعالیت خود تا کنون توانسته رضایت مشتریان خود را در بعد کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش تامین نماید .در طول این چند سال، با توجه به نیاز بازار داخل کشور به تجهیزات مختلف بر پایه تکنولوژی لیزر سعی در رائه محصولات مورد نیاز و تامین نیاز داخل بوده است .این شرکت از سال 89 وارد پارک علم و فن آوری آذربایجان شرقی شد.

فعالیت های این شرکت به شرح ذیل می باشد :

تولید رزوناتور های لیزری

این شرکت تنها شرکت خصوصی کشور در زمینه تولید رزوناتور های لیزری سیلد گاز کربنیک می باشد که بخشی از تولیدات واحد رزوناتور های لیزری این شرکت در خاور میانه و اروپای شرقی بی نظیر بوده و هیچ تولید کننده ای ندارد ، تکنولوژی تولید تیوب های لیزری سیلد گازکربنیک با کوتینگ Gal و طول عمر بلند مدت منحصر به کشور های آمریکا ، آلمان ، انگلستان و چین بود که بخش R &D واحد رزوناتور های لیزر پس از 6 سال تلاش مداوم و شبانه روزی ، تحقیق ، اختراع و ابداعات متنوع و صرف هزینه های بسیار توانست این تکنولوژی را تکمیل و بومی سازی نموده و در بهمن ماه سال 96 خط تولید آزمایشی تیوب های لیزری گازی سیلد گاز کربنیک را در مقیاس آزمایشگاهی راه اندازی نماید . این شرکت در سال 96 توانست باجذب سرمایه گذار در کشور ترکیه اولین خط تولید تیوب لیزر سیلد را در شهر بورسا راه اندازی نمایید . در سال 97 نیز با تکیه بر خط تولید ترکیه این شرکت وارد مشارکت با سرمایه گذار دیگری درایران شد که این خط تولید نیز به زودی راه اندازی و افتتاح خواهد شد . فاز اول محصولات این خط تولید با تیوب های 80 وات 100 وات و 150 وات جهت ورود به بازار داخلی هدف گذاری شده است .

تولید منابع تغذیه لیزر HV

تیوب های لیزری تولید شده در واحد رزوناتور های لیزری این شرکت بر اساس دمش الکتریکی ولتاژ بالا کار می کنند . لذا نیاز بود تا واحد الکترونیک این شرکت بتواند جهت پوشش نیاز تولیدات این شرکت منابع تغذیه مورد نیاز را تولید نماید ، در این راستا مهندسین توانمند این واحد همزمان با مراحل تحقیق و توسعه بخش رزوناتور تحقیقات بر روی منابع لیزر را آغاز نمودند و این در حالی بود که به دلیل خواص بودن این منابع تغذیه و فعالیت در فرکانس های بالا طراحی و تولید این محصولات بسیار سخت به نظر می رسید که با همت و همکاری مهندسین متخصص این شرکت اکنون منابع تغذیه لیزر در ولتاژ های25000 ولت ، 35000 ولت و 50000 ولت به مرحله تولید نیمه صنعتی رسیده و رضایت مشتریان از کیفیت و عملکرد این قطعات در برابر نمونه های خارجی آن مثال زدنی می باشد . تصویر بخشی از واحد R&D الکترونیک شرکت می باشد

گواهی نامه ها